hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

laser
laser

DJ

POPIS:
Staň se naším rezidentním DJem. Hudební zajištění celovečerního programu v klubu. Multižánrová produkce. Moderování večera (práce s mikrofonem). Tvorba tanečního programu a vystoupení. Spolupráce s tanečnicemi.  

POŽADAVKY:
Časová flexibilita. Multižánrové hudební zaměření. Proaktivní přístup. Estetické vnímání. Zkušenost s prací s mikrofonem. Ochota pracovat v kolektivu. Anglický jazyk na plynulé komunikativní úrovni (dorozumívání se s tanečnicemi a moderování do mikrofonu).

CO NABÍZÍME:
Velmi dobré finanční ohodnocení. Práce ve skvělém kolektivu. 

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás pomocí odpovědního formuláře.

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Krok 3

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3