hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

blueBar.exclusive

Hledáte exkluzivní prostor?

Chcete uspořádat nezapomenutelný

Firemní večírek?

Nabízíme prostory klubu Hot Peppers na Václavském náměstí 21.
Jsme bar s dlouholetou tradicí, s možností pronájmu celého clubu pro až 200 osob, nebo soukromého V.I.P salonku s kapacitou 20 osob.

K dispozici je špičková audiovizuální technika. Svůdná a milá obsluha zajišťující perfektní občerstvení všeho druhu, a především řada nádherných
dívek, které se nebojí předvést svou obnaženou krásu.

Nebraňte se nápadům, nechte pracovat svou představivost, a my pro Vás zajistíme vše od divoké párty, až po elegantní večírek.

 

Divoka-jizda Divoka-jizda Shine
Atmosfera Atmosfera Shine
laser

VEČÍREK NA MÍRU

Nebráníme se nápadům, rádi pro vás zajistíme vše od privátních prostor po zajištění produkce, personálu, výzdoby a doprovodného programu.
Neváhejte nás kontaktovat s vaší představou, rádi vám vyjdeme vstříc. Bude nám potěšení pro vás uspořádat nezapomenutelný zážitek.

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3