hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Playmate Kristýna Táborská

Zdroj: www.youtube.com
Zdroj: www.youtube.com
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
12.06.2023

Kristýna Táborská, kterou jste mohli také potkat za barem našeho klubu Hot Peppers, se objevila na listopadové titulní straně nejslavnějšího pánského časopisu Playboy.

Kristýna, jejíž video ze sexy focení na YouTube má téměř 3 miliony zhlédnutí, se na snímcích odvážně zakryla zlatými proužky přes své bujné poprsí a nejintimnější partie. Vznikly tak dechberoucí erotické fotografie!

Na titulce časopisu Playboy se blondýnka Kristýna poprvé objevila již v roce 2013. Její snímky a zejména video z focení z ní udělaly opravdovou hvězdu! Od té doby se toho však mnoho událo, Kristýna se stala hrdou maminkou dvou synů a zaměstnání za barem vyměnila za péči o rodinu.

Když se však objevila nabídka na další sexy focení, Kristýna ji nadšeně přijala. "Nabídka mě překvapila a zároveň potěšila," sdělila Táborská a společně se štábem vyrazila do lomu poblíž Prahy, kde samotné focení probíhalo.

Začínalo se brzy ráno a v lomu vládlo chladno, ale během několika hodin se tento jedinečný prostor proměnil v exkluzivní lokaci, která ještě více podtrhla sex-appeal půvabné playmate. Titulní strana vznikala pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové.

Uvidíme, zda se tato kráska vrátí na stránky časopisu znovu. Ona sama by se tomu nebránila. "To záleží spíše na tom, zda bude na druhé straně zájem. Playboyům se ale přece nikdy neříká ne.", usmála se sympatická maminka dvou kluků.

Nám nezbývá než doufat, že není všem dnům konec a Kristýnu na titulní straně Playboy nevidíme naposled.

Zdroj: www.blesk.cz, www.super.cz

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
Zdroj: www.youtube.com
Zdroj: www.youtube.com

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3