hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Oktagon 47

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
11.12.2023

Již po několikáté jsme měli tu čest účastnit se jedné z nejvrcholnějších sportovních akcí sezony – OKTAGONU 47! Spojení napínavých soubojů, fantastické atmosféry a přítomnost spousty známých diváků vytvořilo z tohoto večera v Bratislavě přímo nezapomenutelnou podívanou plnou nečekaných zvratů. Dokonalou atmosféru plnou bojové energie doplnily také naše překrásné Hot Peppers Prague hostesky, které se staraly o pohodlí návštěvníků ve VIP zóně a kouzlily úsměvy celému okolí.

Největším vrcholem večera, na který diváci čekali byl dramatický duel mezi šampionem polotěžké váhy Karlosem „Terminátorem“ Vémolou a dočasným šampionem Pavolem Langerem. Napínavý střet těchto dvou bojovníků skončil rekordním způsobem, neboť Vémola ukončil zápas po pouhých sedmi sekundách a obhájil tak pás v polotěžké divizi! Přestože se Langer nachází na 83. místě žebříčku světových šampionů, v tento večer odcházel domů s prázdnou.

Další atrakcí byl také po více než dvou letech na Slovensku návrat "Diamantového Čáva" Pukače, který čelil výzvě od "Mighty Roostera" Kohouta. Ten si stanovil ambiciózní cíl ovládnout váhovou kategorii welterweight.

Mimo to jsme měli možnost sledovat dlouho očekávanou "Silent Killer" Lucii Szabovou a elitní souboj v lehké váze mezi Legierskim a Ryšavým, bojovníky, kteří směřovali k prvnímu místu v žebříčku. Kromě toho byl na programu také nezapomenutelný souboj Siwiec vs. Gogoladze ve váhové kategorii welterweight, přičemž druhý jmenovaný má na svém kontě 8 výher pod 100 sekund.

Večer se nemohl povést lépe a my jsme rádi, že jsme mohli být součástí této fantastické sportovní akce. Tak zase příště!

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3