hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Nezapomenutelní Men4Queen

Zdroj: www.youtube.com
Instagram Facebook Created with Fabric.js 5.2.4 Twitter Youtube
08.12.2023

Zavítejte do světa smyslného tance, přímo HOT atmosféry a dokonalé zábavy! Každou první středu v měsíci můžete zažít žhavý pánský striptýz a večer plný vzrušujících soutěží se skupinou Men4Queen. Čekají vás 3 hodiny plné energie, smíchu a hlavně show, od které neodtrhnete oči!

Skupina Men4Queen přináší do našeho klubu nejen žhavé taneční vystoupení, ale i jedinečný koncept, který spojuje umění, zábavu, a především interaktivní zapojení zákazníků! S jejich energií a kreativitou se každý večer stává nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří si chtějí zpříjemnit středeční večery, oslavit narozeniny, nebo si užít nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. A co víc, kromě divoké show tanečníků a dalších lákadel večera si můžete mimo jiné vychutnat výborné občerstvení a neomezenou konzumaci lahodného Chandon Brut!

Přijďte se zapojit do atraktivních soutěží a programu nabitého do posledního detailu. Z jakékoli akce vytvoříme ten nejlepší zážitek, na který nikdy nezapomenete. A kdo by nechtěl zažít akci, která přímo bere dech?

Zobrazit celý článek
Instagram Facebook Created with Fabric.js 5.2.4 Twitter Youtube
Zdroj: www.youtube.com

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za rezervaci

Vyčkejte prosím na potvrzení Vaší rezervace

budeme Vás kontaktovat

REKAPITULACI JSME ZASLALI NA VÁŠ E-MAIL

Těšíme se na vás!

Krok 3