hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Mistrovství světa superbiků

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
01.08.2023

Rekordní víkend plný rychlosti a vzrušení na Mosteckém autodromu!

Poslední červencový víkend na mosteckém okruhu se stal vrcholem sezóny pro nadšence do motosportu díky Mistrovství světa superbiků WorldSBK Czech Round. Téměř 54 tisíc diváků si užívalo fantastickou atmosféru, která ovládla celý areál, a to již třetím rokem v řadě.

Mostecké superbiky se staly tradiční akcí, která je nejen nezapomenutelným zážitkem pro fanoušky, ale i nejoblíbenějším vrcholem sezóny pro jezdce a organizátory. Toto mistrovství světa přilákalo špičkové jezdce ze všech koutů světa, a to i díky skvělé spolupráci Hot Peppers s týmem Orelac Racing Movisio.

Hot Peppers se na akci aktivně zapojilo, a to především díky krásným hosteskám, které pomáhaly s akreditacemi u stánků, pořádaly soutěže, a dokonce rozdávaly hodnotné ceny ve formě poukazů do klubu a 3hodinové plavby luxusní jachtou. Tato spolupráce a soutěže přinesly do celého víkendu ještě větší náboj vzrušení a radosti.

Závody samotné však byly pro fanoušky nejatraktivnější. Rychlost, obratnost a statečnost jezdců, kteří se postavili tváří v tvář výzvám, byly neuvěřitelné. Každé kolo nabídlo vzrušení a nečekané momenty, které nikoho nenechaly chladným.

Tento neskutečný víkend na Mosteckém autodromu se nám vryl do paměti a s radostí se už teď těšíme na další ročník Mistrovství světa superbiků, který nás bezpochyby opět překvapí a nadchne!

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3