hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Valeria Salvatore

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
21.02.2024

Bývalá gymnastka, tanečnice a grafická designérka – všechny tyto talenty v sobě ukrývá krásná playmate Valeria Salvatore.

Být na titulní stránce časopisu Playboy bylo jejím snem už od mala. Už jako teenagerka sledovala na YouTube různá videa Hugha Hefnera a doufala, že bude jednou i ona součástí proslulých parties se všemi playmates. Ačkoliv se jí to vždy zdálo nereálné, její sen se splnil – Valeria zdobí prosincovou titulní stranu Playboye.

Když se Valeria dozvěděla o nabídce na focení pro Playboy, první, komu to šla oznámit byla její maminka. „Když jsem se to dozvěděla, řekla jsem to doma jen mámě. Ona mě podporuje ve všem, protože se jedná o moji mámu a zároveň moji nejlepší kamarádku.“ usmívá se Valeria.

Prosincová Playmate popisuje, že focení pro Playboy byl ohromný zážitek, který ale vůbec nebyl snadný. Focení, které probíhalo na zámku Zbiroh, trvalo sedmnáct hodin a před samotným shootingem byla velmi nervózní. Valeria popisuje, že tým, který se na celé akci podílel, byl velmi profesionální a nápomocný. Fotografie vznikly pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové a podle našeho názoru se fotky povedly na jedničku s hvězdičkou.

A jak to má tato žhavá tanečnice s muži? „Na vztahy nehraju, jsem ráda sólo, můžu se tak na plno věnovat se své kariéře.“ nechala se slyšet Vali. Dodala, že nyní by se chtěla více zaměřit právě na foto modelingovou kariéru a nebrání se další, klidně i zahraniční spolupráci.

V současné době studuje Valeria vysokou školu a jejím dalším velkým snem je stát se archeoložkou. Budeme jí držet palce, ať se i tento velký sen vyplní podobně, jako kdysi sen o focení pro Playboy.

 

Zdroje:
https://www.instagram.com/valistaar_/
https://www.playboy.cz
https://cnn.iprima.cz/
www.youtube.cz

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3