hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Playmate Marie Langerová

Zdroj: www.youtube.com
Zdroj: www.youtube.com
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
20.06.2023

Nová Playmate má tělo bohyně – Afrodita, bohyně, která se díky své kráse stala jednou z nejmocnějších bohyní.

Marie, mladá, cílevědomá a sexy žena, která ví přesně, co chce. K jejím vášním patří driftování. V této disciplíně i závodí a stala se také tváří Driftschool. Ráda by si také vyzkoušela moderování a nebrání se ani dalšímu focení, pokud by bylo kvalitní a decentní.

S touto podmínkou kývla na nabídku stát se Playmate. Neváhala ani okamžik, tím se jí splnil jeden z tajných snů. S Marií jsme se vrátili do místa, odkud vzešla starověká řecká bohyně sexuality, plodnosti, krásy a lásky – na Kypr. „Focení na Kypru překonalo má očekávání. Naprosto jsem si tento ostrov zamilovala a určitě se tam budu vracet znovu a znovu. Ty magické východy a západy slunce stojí za to. Stejně tak i pláže a průzračně čisté moře,“ pronesla s nadšením Marie a dodala: „Když jsem se dozvěděla o koncepci focení, řekla jsem si: Jo, ztvárnit Afroditu 21. století je pro mě velká čest, výzva, a zároveň zodpovědnost. Už jen kvůli tomu, kdo Afrodita byla...“

Pod vedením fotografa Petra Mihleho vznikly během tří dnů ohromující snímky s podtitulem Afrodita z Hot Peppers, kde Marie pracuje jako barmanka.

Zdroj: www.aplausin.cz, www.super.cz

 

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
Zdroj: www.youtube.com
Zdroj: www.youtube.com
laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3