hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Playboy Marie LANGEROVÁ

Zdroj: www.youtube.com
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
02.08.2023

Marie se stala známou tváří v časopise Playboy již předtím, než se objevila v posledním čísle. Její debut proběhl v lednovém vydání, kdy se představila jako živá inkarnace Afrodity – řecké bohyně sexuality, plodnosti, krásy a lásky. Tato koncepce, která kombinuje starověkou mytologii s moderním zábavním průmyslem, zaznamenala velký úspěch, a proto jsme se Playboy rozhodl rozvinout příběh bohyně a přenést jej do reálného světa.

V novém pictorialu je Afrodita přenesena na Slovensko, do úchvatného prostředí @spa_aphrodite v Rajeckých Teplicích. Tento luxusní lázeňský komplex v antickém stylu vytváří dokonalou atmosféru pro fotografování. Pod taktovkou zkušeného fotografa Petra Mihleho vznikly během třídenního focení nádherné snímky zachycující Marii úloze moderní Afrodity v různých scénách. Tyto snímky nejenom dokonale podtrhují krásu Marie, ale také nádherně propojují antickou symboliku s půvabem moderního světa.

Marie se nejen stala centrální postavou tohoto pictorialu, ale rovněž se stala předmětem inspirace pro celý projekt. Její přirozená krása a elegance se míchá s výjimečným prostředím lázní, což dává snímkům zcela jedinečný ráz. Příběh Afrodity z @hotpeppersprague ve Spa Aphrodite odráží sílu ženské sexuality a svádění, což jsou hlavní atributy této bohyně v antické mytologii.

Celý tento projekt je oslava ženské krásy a síly ve všech jejích podobách. Marie si v tomto pictorialu získala srdce čtenářů a stala se inspirací pro ženy po celém světě, aby si vážily a projevovaly svou jedinečnou krásu a sebevědomí.

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
Zdroj: www.youtube.com
laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3