hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Oktagon 58: Nezapomenutelný zážitek s Hot Peppers Prague v Edenu

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
09.06.2024

V sobotu 8. června 2024 se na fotbalovém stadionu v pražském Edenu uskutečnil historický turnaj Oktagon 58. Tento epický turnaj, který se konal pod otevřeným nebem, přilákal tisíce fanoušků bojových sportů z celé České republiky i Slovenska. Nejen že šlo o odvetu století mezi legendárními bojovníky Karlosem Vémolou a Attilou Véghem, ale také o největší turnaj v dějinách česko-slovenské bojové scény, který přepsal rekordy sledovanosti a navždy změnil životy obou aktérů.

Hot Peppers Prague mělo tu čest být součástí tohoto nezapomenutelného večera, kdy jsme v rámci naší VIP sekce poskytli exkluzivní zážitek pro naše hosty. Před VIP vchodem byla zaparkována naše Hot Peppers limuzína, která okamžitě upoutala pozornost příchozích a stala se populárním místem pro fotografie.
V naší VIP sekci a po celém stadionu byly přítomny naše krásné hostesky, které nejen pomáhaly návštěvníkům najít svá místa, ale také si s nimi fanoušci mohli zasoutěžit o luxusní ceny mezi něž patřila jízda limuzínou, plavba v hodnotě 21 000,- a vouchery do našeho klubu. Naši hosté měli možnost se setkat a vyfotit se s MMA hvězdami jako David "Pink Panther" Kozma, Leo Brichta a Losene Keita, což přidalo na exkluzivitě celého zážitku.

Turnaj byl zahájen v 18:00 slavnostním ceremoniálem za účasti Armády ČR, tanečních vystoupení a speciálních efektů. Následovala série úžasných zápasů, které divákům přinesly dech beroucí sportovní výkony.

Zážitek na celý život

Oktagon 58 byl bezpochyby jedním z nejpůsobivějších a nejpamětihodnějších večerů v historii česko-slovenské bojové scény.

V Hot Peppers Prague jsme hrdí, že jsme mohli být součástí této historické události a poskytnout našim hostům VIP zážitek plný luxusu, zábavy a blízkosti s hvězdami MMA.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a těšíme se na další nezapomenutelné akce s vámi!

Hot Peppers Prague

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3