hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Oktagon 51

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
21.02.2024

Poslední turnaj Oktagonu v roce 2023 přinesl opět pořádně nabitý program. Večer byl plný napětí, známých osobností a nečekaných vítězství. Atmosféru turnaje dokouzlily naše krásné hostesky z Hot Peppers, které dodávaly celému večeru sexy jiskru.

V hlavním předzápase se měl utkat Patrik Kincl (úřadující šampion střední váhy Oktagonu do 84 kg) s Vlastou Čepem. Kincl se však bohužel před zápasem zranil a Slovák Vlasta Čepo se nakonec utkal s Polákem Piotrem Wawrzyniakem – šampionem polské organizace Babilon MMA. Prozatímní titul si tak odvezl Piotr, který ovládl první dvě kola a ve třetím vyhrál TKO. Snad se můžeme začít těšit na souboj mezi ním a Patrikem Kinclem v roce 2024.

Dalším, velmi očekávaným utkáním, byl zápas mezi českou legendou MMA Karlosem „Terminátorem“ Vémolou a Slovákem Samuelem „Pirátem“ Krištofičem. Tento dlouho očekávaný souboj měl konečně rozseknout dlouholetou rivalitu mezi oběma zápasníky. Jednalo se také o rozlučkový zápas Karlose s O2 arénou. I přesto, že měl Terminátor statisticky větší šanci na výhru, Pirát ho zdolal po necelých dvou minutách zápasu knock-outem na bradu.

Vrcholem celého turnaje Oktagon v pražské O2 areně bylo finále projektu Tipsport Gamechanger, v němž si celkem šestnáct zápasníků vybojovalo a rozdělilo milion eur. V tomto finále se utkal Srb Bojan Veličkovič s Řekem Andreasem Michailidisem. I když úvodní kolo na body vyhrál jasně Andreas, ve druhém už byl lepší Bojan, který nakonec zvítězil a odvezl si domů trofej a 300 tisíc eur.

Tento večer byl zkrátka napínavý až do samého konce. A my jsme moc rádi, že jsme se mohli na této skvělé atmosféře podílet! Těšíme se zase příště.

Zdroje:
https://www.idnes.cz/
https://prazsky.denik.cz/
https://oktagonmma.com/

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3