hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

HOTPEPPERSPRAGUE na PONER Circus Fashion Show: Oslava 10. výročí značky PONER

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
05.06.2024

Máme velkou radost, že se s vámi můžeme podělit o nezapomenutelný zážitek z akce, na které jsme měli tu čest být generálním partnerem. V cirkusovém šapitó na Letenské pláni v Praze se 4. června 2024 uskutečnila velkolepá PONER Circus fashion show, která oslavila 10. výročí značky PONER.

Celá akce byla nádherným vyprávěním příběhu sourozenců Nikol a Jakuba Ponerových, kteří za posledních deset let vybudovali značku, jež obléká nejvýznamnější osobnosti nejen v České republice. Atmosféru večera dotvářela kombinace módy, hudby a akrobatických vystoupení, která zanechala v paměti všech přítomných hluboký dojem.

Večer odstartoval příjemným přivítáním našich hostesek a možností využít tzv. fun zónu, kde nechyběla střelnice, fotokoutek, kolo štěstí, tombola a občerstvení. Hlavní show začala v osm hodin večer a nabídla divákům nezapomenutelný módní zážitek.

PONER představil několik svých kolekcí, které byly předváděny předními českými modelkami, jako například Simona Krainová, Taťána Kuchařová (Miss World 2006), Krystyna Pyszková (Miss World 2024) a celkem se na mole představilo kolem třiceti pěti modelek, které předvedly nádherné kousky z dílny PONER.

Kromě módní přehlídky návštěvníci měli šanci vidět akrobatická a gymnastická vystoupení, naše krásné Hot Peppers hostesky , pěvecká čísla od Jana Bendiga, Moniky Bagárové, Olgy Lounové a Elisy Mráz. O hudební doprovod se postaral skladatel Karel Havlíček a celou akcí provázela moderátorka Veronika Farářová.

Po skončení show byla pro všechny hosty připravena after party, kde jsme měli možnost sdílet zážitky z tohoto úžasného večera.

Děkujeme, že jsme byli součástí této mimořádné události a již teď se těšíme na další společné akce.

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3