hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Harley Days

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
18.08.2023

Jak stylově zakončit letní prázdniny? Co třeba akcí plnou amerických motocyklů, krásných hostesek z Hot Peppers a vzrušujícího adrenalinu!

Přijď na Prague Harley Days a oslav společně s námi 120 let značky Harley-Davidson! Připrav se na afterparty plnou zábavy. Na programu nebudou chybět nezapomenutelné momenty, jako je ohromující průjezd stovek motorů Harley centrem Prahy, soutěž Custom Bike Show, fascinující výstava historických exponátů, ukázky nejnovějších modelů v demo trucku, adrenalinová offroadová exhibice závodníka Rallye Dakar Davida Pabišky a široká nabídka v market zóně.

Kromě toho se můžeš těšit na skvělý hudební program s rockovými kapelami, zajímavou Pole Dance Battle, možnost získat nové tetování přímo na místě, různé soutěže a také H.O.G. zónu, která přinese vše, co jsi za posledních deset let u nás očekával. Samozřejmě nechybí ani tým Hot Peppers s krásnými hosteskami, které tě budou provázet celým víkendem.

V rámci této akce si budeš moci vyzkoušet workshop pole dance, shlédnout úchvatné vystoupení akrobatického dua Mája a Amanda, navštívit Hot Peppers bar v chill out zóně nebo se zúčastnit soutěží o atraktivní ceny.

Nenech si ujít tento zážitek plný zábavy, adrenalinu a skvělé atmosféry. Přijďte s rodinou nebo přáteli a oslavte s námi 120 let legendární značky Harley-Davidson ve dnech 1.-3.9.2023 na Výstavišti v Praze.

 

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3