hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Halloween v Hot Peppers Prague

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
11.12.2023

Kde se konala ta nejžhavější Halloweenská party v Praze? No přece v Hot Peppers Prague a přímo celý víkend!

Ve dnech 27. – 29. října měli návštěvníci možnost v našem klubu zažít jedinečnou party plnou zábavy, drinků a hudby, kterou doprovázela pravá halloweenská výzdoba.

Samozřejmě nesměla chybět i ta nejžhavější přehlídka kostýmů jak hostů, tak našich skvělých barmanek a servírek, které svou kreativitou nešetřily. Své umění v podobě přípravy drinků mohli návštěvníci zažít například od strašidelně svůdné nevěsty či divoké sexy kočky!

Naprostou nezbytností byl v tento večer nejžádanější drink, a to krvavě zbarvené Bloody Mary! Drink sklidil jen úspěch a akci dodal ještě výjimečnější atmosféru.

V prostorách klubu byl také k dispozici foto koutek, kde bylo focení téměř povinností! Kdo by přece nechtěl fotku svého kreativního kostýmu?

Tímto děkujeme všem, kteří se účastnili naší Halloweenské párty v Hot Peppers Prague a těšíme se na další společné zážitky. Čeká vás jich totiž spousta!

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3