hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Gaudeamus Alko Tour 2023

instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads
11.12.2023

Jaké je to být součástí jednoho z nejslavnějších a každoročně vyprodaných alkoholických soubojů mezi pražskými univerzitami? Můžeme říct, že přímo legendární!

Letošní 13. ročník akce Gaudeamus Alko Tour, který se po čtyřech letech vrátil pod jednu střechu v Letňanech, opět nezklamal! Přivítal studenty z několika pražských univerzit, aby oslavili začátek nového semestru, přátelství, a hlavně návrat této dlouho očekávané akce.

A na co se mohli hosté těšit? Kromě samotného vzrušujícího zážitku této nezapomenutelné party se v areálu nacházela i spousta speciálních atrakcí. Nechyběla například obří festivalová stage, 8 velkých barů, legendární beer pong nebo naše sexy Hot Peppers hostesky a tanečnice, které akci dodaly ten správný náboj. Soutěž o titul, který mohly univerzity získat za nejvyšší počet vypitých drinků tedy nikdy nebyla jednodušší. Protože kdo si nevychutná drink lépe, než od naší nádherné hostesky?

Pro náročnější účastníky byla také připravena speciální VIP Hot Peppers zóna, kde hosté mohli využít vlastní vchod, bar s obsluhou nebo vyhrazené stání přímo u podia!

Celý areál přímo pulzoval hot energií, speciálními efekty, a hlavně ohromným množstvím hostů, kteří si užívali zábavu plnými doušky. Tímto chceme všem poděkovat za hojnou účast a těšíme se na další skvělé akce!

Zobrazit celý článek
instagram facebook Created with Fabric.js 5.2.4 x youtube linkedin threads threads

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za poptávku!

Vyčkejte prosím na potrzení
Vaší rezervace

Co nejdříve vás budeme kontaktovat

Rekapitulaci jsme zaslali na Váš e-mail,
těšíme se na Vás

Krok 3