hottpeppers entry door hottpeppers entry door
hottpeppers entry door hottpeppers entry door

Následující stránky mohou obsahovat sexuálně explicitní obrázky nebo textové materiály, které mohou být pro některé lidi urážlivé a jsou přístupné pouze osobám starším 18 let (v případě potřeby 21 let). Ujistěte se, že rozumíte všem pravidlům a podmínkám vstupu. Kliknutím na „VSTUP“ projevujete svůj bezvýhradný souhlas se všemi podmínkami. Všechny obrázky a textové materiály obsažené na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoli šíření zde obsažených materiálů bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru je přísně zakázáno.

Dermacol Love day 2023

Zdroj: Youtube
Instagram Facebook Twitter Youtube
02.05.2023 Zdroj: cnn.iprima.cz

Oblíbená akce konaná v prvních májových dnech, se letos připravovala na největší oslavu ve své historii a my jsme byly její součástí. Již dvanáct let kanál Prima LOVE oslovuje tisíce fanoušků a letos přinesla nezapomenutelný program. V rámci oslav se návštěvníci mohli těšit na různorodé aktivity, které zahrnovali módní přehlídky, beauty talky, workshopy, ukázky tance s lektorkou z Hot Peppers.

Hlavní pódium Prima LOVE stage s moderátory televize PRIMA Evou Hecko Perkausovou a Romanem Šebrle nabídlo koncerty známých interpretů například Olgy Lounové, Xindl X a také vystoupil Vašek Noid Bárta a v neposlední řadě taneční vystoupení pole dance dua z Hot Peppers a česko-slovenskou skupinu Men4Queen s exkluzivní taneční show světového formátu.

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit celý článek
Instagram Facebook Twitter Youtube
Zdroj: Youtube

Fotogalerie

laser

Partneři:

zavřít

Děkujeme za rezervaci

Vyčkejte prosím na potvrzení Vaší rezervace

budeme Vás kontaktovat

REKAPITULACI JSME ZASLALI NA VÁŠ E-MAIL

Těšíme se na vás!

Krok 3